Аналізи та швидкі тести

Быстрые тесты

Швидкі тести для діагностики захворювань у дітей

У кабінеті «Дитячий лікар» ми можемо проводити відразу на місці експрес-тести, які дозволять підтвердити діагноз і призначити необхідне лікування. Існують дитячі хвороби, які за симптомами можуть перетинатися або бути схожими, тому важливо знати показники хвороби якомога раніше, щоб не втратити час для її лікування. Саме цю важливу задачу і мету виконують швидкі тести.

Швидкі тести в кабінеті «Дитячий лікар»

У кабінеті «Дитячий лiкар» можна провести наступні швидкі тести:

  • тест сечі на ацетон;
  • рівень глюкози в крові (рівень цукру); вимірювання проводиться спеціальним приладом глюкометром. Тест швидко визначає рівень глюкози (цукру) в крові у дітей з народження до 18 років, проводиться виключно на натщесерце.
  • рівень кисню в крові; у нас в кабінеті є сучасний пульсоксиметр, який за лічені секунди дозволяє визначити рівень кисню в крові, що є важливим показником при діагностиці захворювань дихальних шляхів.
  • швидкий тест фекалій на лямбліоз;
  • швидкий тест фекалій на сальмонельоз;
  • тест на аденовируси;
  • тест на респіраторносинцитиальный вірус по мазку з носа;
  • тест на аденовіруси;
  • тест на респіраторносінцітіальной вірус за мазком з носа; Даний тест дозволяє безпосередньо в кабінеті протягом 10 хв поставити діагноз і вибрати тактику лікування.
  • швидкі тести на грип А + В;

Щодо гепатитів В і С хочу розповісти більш детально, тема вкрай важлива і актуальна.

Джерела зараження гепатитом В

Збудник вірусного гепатиту В стійкий в навколишньому середовищі на предметах з мікрокраплею крові – до 7 діб. Це означає, що ризик зараження дуже високий (відвідування стоматолога, візити в салон краси, на манікюр або педікор, татуаж, проведення ін’єкцій тощо).

Джерела зараження гепатитом С

Вірус гепатиту С не так стійкий, як вірус гепатиту В, але він дуже небезпечний і руйнівний для організму. Інфікований може роками не знати і не підозрювати про хворобу, при цьому всередині організм повільно руйнується. Вірусні гепатити в Європі діагностуються в багатьох країнах, в том числі і в Україні.
А в нашому місті діагностику вірусних гепатитів В і С у дітей проводять дуже рідко, так набагато простіше спати і не брати на себе відповідальність за те, що відбувається. АЛЕ! Небайдужі батьки знають, що при своєчасній ДІАГНОСТИЦІ і лікуванні вірусних гепатитів В і С, якість життя можна зберегти. Простими словами можна врятувати життя дитині або вже дорослій людині. Ми отримали швидкі тести для діагностики вірусних гепатитів В і С в крові з пальця. Результат ви отримуєте вже протягом 10 хв. При бажанні пацієнт може провести тестування в домашніх умовах.

Де можна зробити швидкі тести дитині на захворювання гепатитом С та B в м. Шостка

У нашому кабінеті «Дитячий лікар» за адресою м Шостка, вул. Короленка, 39 всі пацієнтам до 18 років можна зробити експрес-тести на захворювання, перелік яких зазначений вище. Про наявність тестів ви можете дізнатися за телефоном. Для дотримання конфіденційності ви можете купити тест і провести аналіз в домашніх умовах. Можливість проведення деяких аналізів і швидких тестів відразу при огляді дитини значно економить час для постановки діагнозу і дозволяє максимально швидко визначити тактику лікування дитини.