Огляд дитини з призначенням лікування

Осмотр ребенка

Огляд дитини з призначенням лікування проводить педіатр Гречаниченко Олена Андріївна в кабінеті «Дитячий лікар» за адресою м. Шостка, вул. Короленка, 39.
Всім батькам відомо, що хвора дитина потребує лікарської консультації. Але реалії такі, що йти з малюком в поліклініку, стояти в нескінченній черзі поруч з іншими хворими, щоб підхопити різні дитячі хвороби — сумнівне задоволення. Тому сучасні батьки все частіше віддають перевагу приватним медичним установам. Ми намагаємося надати максимум уваги кожному пацієнту, відповісти на питання дбайливих батьків і підібрати ефективну схему обстеження і лікування.

Де можна отримати консультацію дитячого приватного лікаря педіатра в м. Шостка?

У кабінеті «Дитячий лікар» за адресою м. Шостка вул. Короленка, 39 можна отримати консультацію педіатра в комфортних умовах. У нас світло, тепло, затишно. Є все необхідне для огляду дитини будь-якого віку:

  • медична кушетка;
  • безконтактний термометр для вимірювання температури;
  • пульсоксиметр для визначення рівня насичуваності крові киснем;
  • ваги для дорослих; пеленальний столик;
  • ваги для дітей першого року життя; тонометр для вимірювання тиску.

У кабінеті обладнано дитячий куточок з розмальовками та іграшками. Після огляду ви зможете спокійно поговорити з педіатром, отримати рекомендації з лікування і догляду, а ваш малюк в цей час пограє або помалює.

Дезінфекція кабінету

У нашому кабінеті працює бактерицидний рециркулятор, який безперервно забезпечує дезінфекцію повітря в приміщенні. Ви можете бути впевнені, що ваша дитина «не зловить» інфекцію від попередніх пацієнтів.

Як записатися на прийом до педіатра Гречаниченко О.А.

Запис на прийом здійснюється за телефоном 0668919594. Графік роботи дозволить отримати консультацію у дитячого педіатра в Шостці навіть у вихідні та святкові дні.

Онлайн консультація

Ви можете записатися на онлайн консультацію за телефоном +38066 8919594

    Запис на онлайн консультацію