Оформлення довідок

Оформление справок

Оформлення довідок відвідування спортивних секцій в кабінеті «Дитячий лікар» м. Шостка, вул. Короленко, 39 ви можете здійснити за попереднім записом до педіатра.

У місті Шостка Сумської обл. працює понад 30 різних спортивних секцій, танцювальних студій або туристичних клубів. Кожні батьки прагнуть віддати дитину на заняття спортом, щоб розвивати фізичну активність і зміцнювати імунітет. Для того, щоб вашу дитину взяли на танці або інший гурток, керівник або тренер попросить вас надати документ, який підтверджуватиме здоровий фізичний стан дитини і відсутність будь-яких протипоказань. Дана довідка повинна бути отримана у дитячого лікаря педіатра або у сімейного лікаря. Ви як батьки, повинні бути впевнені, що ваші діти здорові, і якщо в процесі заняття спортом зіткнуться з фізичними навантаженнями, організм впорається і не травмується. Вимагаючи від вас довідку, спортивна секція знімає з себе відповідальність за здоров’я дитини і небезпеку від можливих фізичних навантажень того чи іншого спорту. Так само в довідці від вас можуть зажадати вказати, що немає протипоказань в занятті конкретним спортом із зазначенням назви.

Як отримати довідку в спортивну секцію в Шостці?

Довідку для занять спортом для дитини ви можете отримати кабінеті «Дитячий лікар» за адресою м. Шостка, вул. Короленка, 39.
Після проведення огляду дитячий лікар оформить довідку відповідно до вимог МОЗ України. Якщо лікар вважатиме за необхідне додаткове обстеження, вашій дитині буде виписано направлення на здачу аналізів або огляд у профільних фахівців.

Медична довідка для школи та дитячого садка

Дізнатися, як оформити медичну довідку для дитячого садка або школи ви можете за посиланням