Онлайн консультація дитячого лікаря

онлайн консультация детского врача

Онлайн консультація дитячого лікаря педіатра дистанційно за телефоном Viber, Telegram, Skype, Messenger Facebook, відеоконсультацій. Консультацію проводить приватний педіатр, дитячий лікар-інфекціоніст Гречаниченко Олена Андріївна м. Шостка

Як записатися на онлайн консультацію до дитячого лікаря?

Запис на онлайн консультацію до дитячого лікаря проводиться:

 1. за телефоном, номер для запису +380668919594.
 2. на сайті, для цього заповніть спеціальну форму і відправте заявку. Вкажіть бажану дату і час консультації. З вами зв’яжуться для для підтвердження запису.

  Запис на онлайн консультацію  А так же через месенджери Viber, Telegram, Messenger Facebook або Skipe за номером +380668919594 Skype

  Після підтвердження часу і дати проведення онлайн консультації ви отримаєте повідомлення, а також реквізити платіжної картки для оплати послуг. Обов’язково скажіть, через який месенджер, додаток ви бажаєте отримати консультацію або дистанційно за телефоном.

  За якими напрямками консультує педіатр?

  В онлайм режимі по відеозв’язку ви можете отримати консультацію педіатра за такими напрямками:

  • дитячі хвороби
  • дитячі інфекційні хвороби
  • вакцинація
  • індивідуальний графік вакцинації
  • огляд з призначенням лікування,
  • призначення лікувальних процедур
  • введення прикорму у дітей до 1 року
  • закалювання дітей ін.

  Звертаємо вашу увагу, якщо у вашої дитини невідкладна ситуація, потрібна допомога в пізній час доби – негайно звертайтеся до швидкої допомоги!

  Хто може записатися на консультацію до педіатра?

  Так як консультація проводитися в режимі онлайн, записатися можуть всі бажаючі з будь-якої точки світу. Консультація проводитися російською або українською мовою.

  Як проходить онлайн консультація

  Тривалість онлайн консультації 20 хвилин.

  Для того, щоб лікар міг весь час відведений на консультацію, якісно провести у встановлені терміни, просимо підключатися завчасно і бути в мережі за 5 хвилин до призначеного часу. Якщо у вас є результати аналізів, тестів або будь-яка інша інформація, яка може бути корисна і допоможе для постановки діагнозу і призначення лікування – заздалегідь підготуйте перед консультацією.

  Скільки коштує онлайн консультація педіатра

  Вартість онлайн консультації 150 грн.

  Оплата здійснюється після узгодження часу і дати консультації на платіжну карту ПриватБанку по передоплаті. Реквізити платіжної картки ви отримаєте в повідомленні. Після проведення оплати просимо надіслати дату і час платежу або скрін квитанції про успішну оплату.

  Повернення оплати в разі скасування консультації

  У разі, якщо з якої-небудь причини ви не зможете бути присутнім на онлайн консультації, просимо вас повідомити не пізніше, ніж за 1 день до вказаної дати. Вартість послуги буде повернута вам на карту.

  Увага! Оплата не повертається, якщо ви не повідомляєте про скасування консультації або повідомляєте в день проведення консультації. Будьте здорові!