Лікувальні процедури

Лечебные процедуры

У кабінеті дитячого лікаря за адресою м. Шостка, вул. Короленка, 39 ви можете зробити лікувальні процедури дитині:

  • промивання носа
  • інгаляції через небулайзер
  • внутрішньом’язові ін’єкції.

Далі ви можете докладніше прочитати, що включено в процедури і коли і при яких захворюваннях їх слід проводити дитині.

Промивання носа у дітей

Анатомо-фізіологічні особливості дитячого організму часто диктують необхідність проведення лікувальних процедур, спрямованих на полегшення носового дихання. Малюки не завжди можуть достатньо висякати ніс: хтось не хоче, хтось — не вміє. Наявність слизу (соплів) в носі та носоглотці створює сприятливі умови для розмноження тієї патогенної мікрофлори і бактерій, які у всіх живуть в носі та в роті. Приєднання бактерій призводить до зміни кольору носової слизу з прозорого або білого на жовтий і навіть зелений. Причому кількість та в’язкість цього слизу збільшується, а рідина загущується. Тому дітям важко ці «соплі» самостійно висякати. І тоді необхідно провести ПРОМИВАННЯ НОСА фізіологічним розчином з метою слиз вимити, відкашляти, проковтнути або навіть відригнути. У нашому кабінеті проводиться процедура промивання носа у дітей і навчання батьків цьому нескладному, але дуже ефективному методу. Після правильного промивання носа дитина дихає вільно кілька годин, може спати і не закашлюється через «соплі».

Інгаляції дітям через небулайзер

Діти перших років життя схильні до несправжнього крупу. Ви так само можете чути цю назву по-іншому — стеноз. Несправжній круп небезпечний для дитини. Якщо у вашої дитини виник несправжній круп, стеноз, як ускладнення при ларинготрахеїті або бронхіті, алергічній реакції, вам слід обов’язково проконсультуватися з педіатром. У схему лікування включаються препарати, які здатні розширити просвіт дихальних шляхів дитини і значно полегшити стан малюка. З радістю повідомляємо, що в кабінеті “Дитячий лікар” можна провести інгаляцію через компресорний небулайзер з індивідуальної маскою, що дозволить зменшити симптом бронхообструкції і дозволить дихати дитині на повні груди.

Внутришньомязеві ін’єкції дітям

Іноді стан хворої дитини вимагає проведення внутрішньом’язової ін’єкції ліків. І цю лікувальну процедуру можна зробити в кабінеті «Дитячий лікар». Не всі батьки вміють робити уколи, це абсолютно нормально. Тому ми з радістю вам допоможемо.

Як записатися на лікувальну процедуру

Ви можете записатися на прийом за телефоном, вказаним на сайті. У кабінеті прийом пацієнтів здійснюється тільки за попереднім записом за телефоном 0668919594