Семінар Гепатити B i C

Тема даного семінару надзвичайно важлива, оскільки вірусні гепатити В і С є небезпечним захворюванням сучасності. Ми їх не бачимо, симптоми можуть не з’являтися роками і ніяк себе не проявляти. При цьому організм дитини піддається поступово незворотних змін. Важливо знати, що вірусні гепатити виліковні, розроблені ефективні методи лікування. Головне вчасно діагностувати захворювання і звернутися за медичною допомогою.

На семінарі ми розглядаємо такі питання:

  • як можна заразитися вірусним гепатитом;
  • симптоми при вірусному гепатиті;
  • де і як отримати допомогу при виявленні захворювання;
  • профілактика вірусного гепатиту B і С.

Вірусні гепатити можуть проявлятися у вигляді іншого захворювання, вдарити по найбільш вразливими. Людина може роками страждати від хвороби і навіть не представляти, що причиною її прояви став вірусний гепатит. У цьому полягає друга небезпека цього підступного захворювання.

Хочу ще раз зупинитися на питанні про профілактику і діагностуванні вірусних гепатитів. Найшвидша і ефективна діагностика – це спеціальні експересс-тести. Їх можна купити в аптеці або придбати в нашому кабінеті. Для дотримання конфіденційності тест можна зробити в домашніх умовах.

Детальну інформацію про захворювання Вірусний гепатит В і С ви можете прочитати тут.

Записатися на семінар можна в моїй групі в вайбере або заповнивши форму на сайті. У темі повідомлення вкажіть “запис на семінар”.