Несправжній круп у дітей

Несправжній круп у дітей — гострий стенозуючий ларинготрахеїт, який частіше починається гостро, вночі на фоні вірусних інфекцій, ларингіті у дітей або при зустрічі з алергенами. Зазвичай виникає у дітей в перші роки життя до 3-5 років.
Не варто плутати з істинним крупом — це важке ускладнення при дифтерії. В епоху тотальної вакцинації зустрічається вкрай рідко.

Допомога дитині при несправжньому крупі, стенозі

Запалення голосової щілини може повністю перекрити просвіт дихальних шляхів, дитина стає різко неспокійною, дихає шумно, з’являється дзвінкий «гавкаючий» кашель.

Невідкладна допомога при несправжньому крупі, стенозі, яку повинні надати батьки:

  • забезпечити доступ свіжого повітря (аж до того, що дитину загортають в ковдру і виносять на балкон взимку!);
  • зробити інгалляцію.

Забезпечте в приміщенні прохолодний свіже повітря, так дитині буде легше дихати. При температурі 18 градусів в квартирі ймовірність виникнення стенозу гортані, несправжнього крупа набагато нижче, ніж в задушливій і жаркій кімнаті.

Схема лікування дитини при помилковому крупі

Помилковий круп у дітей, стеноз — це стан, що загрожує життю дитини, який вимагає обов’язкової консультації педіатра. Схема лікування ларинготрахеїту і обструктивного бронхіту включає спеціальні ліки, що розширюють просвіт дихальних шляхів. І ефективність таких медикаментів значно вище, якщо зробити інгаляцію через компресорний небулайзер.

Де можна зробити інгалляцію дитині в м. Шостка

Якщо у вас немає вдома небулайзера, не турбуйтеся, ви можете зробити таку лікувальну процедуру як інгаляція через небулайзер у нас у кабінеті за адресою м. Шостка вул. Короленка, 39 за попереднім записом за телефоном 0668919594.

Для процедури ми використовуємо однорахові маски. Все обладнання завжди в робочому стані.