Правила безпеки для дітей в Новий рік

Які правила безпеки для дітей на Новий рік слід дотримуватися батькам, щоб свята пройшли щасливо і спокійно? Про це читайте в нашій статті.

Обов’язково знайдеться родина, в якій дитину доводиться терміново везти до лікарні напередодні Нового року.
Бажання наших малюків допомогти в новорічній метушні ,або скористатися тим, що батьки зайняті, невикорінна:

Захворювання дітей в новорічні свята

Найпоширенішими скаргами, дитячими хворобами, з якими батьки звертаються до медиків напередодні Нового року і Різдва, це:

  1. переїдання і діарея;
  2. отруєння і блювота;
  3. опіки;
  4. порізи;
  5. механічні травми.

Прості правила безпеки допоможуть провести свята вам і вашим діткам безпечно і весело.

Техніка безпеки для дітей на новорічні свята

Якщо розпланувати прибирання, готування, салон краси, покупку продуктів і подарунків на кілька днів, можна уникнути «авралу» 31 грудня і приділити час близьким.

Як відвернути маленьких дітей?

  • Молодших дітей в люльку, старших — залучити до справи, але хитро. Запропонувати дитині пластиковий посуд, іграшковим ножем нарізати банан (яблуко). Ці прості правила безпеки для дітей в Новий рік відвернуть малечу і дадуть можливість господині щось приготувати.
  • Гаряча духовка, каструлі і сковорідки забезпечать опіки малюкові і проблеми батькам надовго. Значить, або готуємо під час сну дитини, або не втрачаємо пильність.

Новый год

Техніка безпеки для дітей на Новий рік

Сучасна техніка для кухні (комбайн, міксер, блендер) полегшують процес приготування, але ваблять дітей зі страшною силою. Не можна залишати прилади включеними в мережу. А доступ дітей до гострих ножів веде до порізів і кровотеч.

Що робити з продуктами до новорічного столу?

Велика кількість продуктів в баночках, кульочках створює спокусу для дитини все це спробувати, змішати, розмазати. У результаті дитячих експериментів продуктів не вистачить, миття кухні займе дорогоцінний час. Можна залишити в зоні доступу те, що не шкода (пачку фігурних макаронів), решта прибрати вище, подалі.

Переїдання дітей на свята

У результаті вживання великої кількості ласощів і заборонених раніше продуктів може привести до таких порушень здоровёя дитини: біль у животі, блювота, пронос.

Якщо НЕ ЗАБОРОНЯТИ «дорослу» їжу, а вирішувати спробувати нові продукти потроху, це задовольнить малюка і знизить ризик того, що він стягне таємно щось заборонене, значно зменшиться.

Правила безпеки для дітей під час прибирання пысля свята

Під час прибирання дітей можна спантеличити нескладними діями (красивою ганчірочкою витерти пил і т.д.). Тоді малюки дуже пишаються допомогою і менше плутаються під ногами. При доступі дітей до побутової хімії можна отримати отруєння, опіки. Яскраві пляшечки з небезпечними розчинами повинні бути недосяжні для малюків.

Що робити батькам?

І нарешті настав Новий рік. Святковий стіл! Все красиво і яскраво. Діти намагаються облизати салати, випити з ваших келихів, потягнути скатертину. Найголовніше правило безпеки, яке слід дотримуватися батькам — це забезпечити дітям «вид зверху» на святковий стіл і дати пожувати щось безпечне.

Ніякі свята і прибирання в будинку не варті, щоб ризикувати здоров’ям ваших дітей. Пам’ятайте, дотримання описаних вище правил безпеки для дітей на Новий рік  та Різдво повинні бути на першому місці.

Якщо ваш малюк захворів, зверніться за допомогою до лікаря, не займайтеся самолікуванням,

З новим роком!

Ваш приватний педіатр в м.Шостка, дитячий інфекціоніст Гречаниченко Олена Андріївна