Що взяти в дитячу аптечку на відпочинок?

Що взяти в дитячу аптечку на відпочинок, якщо ви відправляєтеся у відпустку з дитиною? Це питання актуальне в будь-який час року. Деякі сім’ї подорожують з дітьми постійно і не мають потреби в підказках. І все-таки більшість наших батьків мріють оздоровити дітей на море влітку. Неважливо, де ви опинитеся: на шикарному курорті, в горах або місцевій водоймі в наметах. Малюки непередбачувані, і спроба відпочинку зі зміною клімату може часом виявитися невдалою витівкою.

Дитяча аптечка на відпочинок, у відпустку

Щоб порушення самопочуття малюка не застало батьків зненацька, збираємо дитячу аптечку на відпочинок заздалегідь. Не забуваємо перевіряти термін придатності всіх препаратів. Сучасна фармація дозволяє використовувати зручні компактні форми більшості ліків: саше, блістер і ін.

Що взяти в дитячу аптечку в дорогу

  1. При наявності хронічного захворювання у вашої дитини специфічні медикаменти потрібні в першу чергу!
  2. Жарознижуючі у вигляді сиропу, таблеток, капсул або свічок дозволить швидко відреагувати на підвищення температури тіла у дитини в будь-який час доби і в будь-якому місці відпочинку.
  3. Сорбенти (апсорбін, атоксил, ентеросгель, смекта та ін) знадобляться після «свята живота» в разі рідкого стулу, діареї у дітей і розладів травлення.
  4. Льодяники для розсмоктування відповідно до віку забезпечать швидке полегшення після холодних напоїв і морозива (біль в горлі, фарингіт).
  5. Протиалергічний препарат, дозволений у віці ваших дітей в краплях або пігулках.
  6. Засоби захисту від укусів комах. Відпочинок влітку в наших лісах і водоймах супроводжується укусами комах і у дітей часто виражений місцевий свербіж, набряк і почервоніння. Зменшити ці відчуття допоможе мазь (крем) після укусів комах. Запобігти укусам комах або звести їх до мінімуму допоможуть спеціальні захисні спреї або крем.

Які ще ліки взяти дитині в подорож, відпустку?

Чи брати з собою у відпустку з дитиною антибіотик?

Який потрібен сироп від кашлю у дорожній дитячій аптечці? Чи варто купити дитині пробиотик у відпустку? А може ще покласти в аптечку ще що-небудь про всяк випадок? Ці питання вирішує кожен батько самостійно, орієнтуючись на здоровий глузд і наявність вільного місця для аптечки розміром з валізу.

Відпочивайте приємно!

Консультація педіатра on-line

Якщо у вас є питання по складанню дитячої аптечки, ви хочете дізнатися, які ліки купити в дитячу аптечку на відпочинок, можлива консультація он-лайн з дитячим педіатром Гречаниченко Оленою Андріївною за попереднім записом на сайті або по телефону +380668919594 Facebook WhatsApp Viber Telegram